top of page

Ahmet Akıl,
Nil Emlak Gayrimenkul Danışmanlık

Hayellerini Gerçege Dönüstür..

Bulundugumuz bölgede 1988 den beri Güven mobilya olarak hizmet vermekteydik.Degisen kosullar ve is durumları ile Profesyonel anlamda gayrimenkul komisyonculugu (Daire,Dükkan,Arazi,Arsa Alım Satım Kiralama Kat Mulkiyeti ve Tapu Takip isleri ) yapmak üzere 2014  tarihinde NIL EMLAK sirketini kurduk… 

 

Müsteri memnuniyeti, güven, kalite ve sürat ilkelerini esas alan firmamız taahhütlerini yerine getirmekle, gösterdigi titizligiyle hak ettigi güvenilirligi kazanmıs, konut yatırımında bulundugumuz bölgede tanınır hale gelmistir.

 

Artan konut ihtiyaçlarının karsılanması, müsteri taleplerinin yerine getirilmesi ve istenilen konutlara süratli bir sekilde ulasılabilmesi için NIL  Emlak olarak emlak konut alanında faaliyetimiz devam etmektedir.

 

Gayrimenkulun alımında, satımında ve kiralanmasında reel degerler üzerinden pazarlama yapılması vazgeçilmez ilkelerimizden birisidir.

 

NIL Emlak pazarladıgı gayrimenkullerin satıs öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde paranın yatırım olarak gayrimenkulde degerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında deneyimli kadrosu ile hizmetler sunmaktadır.  

 

NIL EMLAK internet servisi ile hayatınızı daha da kolaylastırır. istediginiz türde bir gayrimenkul almak, satmak ya da kiralamak için kapı kapı gezmenize gerek kalmaz. Evinizi, is yerinizi, arsanızı yada villanızı gerçek degerinde satmak yada kiraya vermek mi istiyorsunuz? 

 

NIL EMLAK GAYRIMENKUL güvencesi ile tanısmanız için elinizdeki gayrimenkulu kayıtlarımıza eklemeniz yeterlidir.

örnekköy zübeyde hanım kiralık satılık emlak daire postacılar emlak ofisi nil emlak nafiz gürman mahallesi gayrimenkul danısmanlık yeni girne naldöken KSK  postacılar karşıyaka yamanlar emlak ofisi arsa ofis gümüşpala bayraklı emlak ofisi naldöken soğukkuyu bahçelievler alaybey nafiz gürman emek mahallesi izmir  KSK emlakçı gayrimenkul emlakçı  danışmanlık ofisi nil emlak iş yeri müstakil ev müstakil ev bahçeli ev gümüşpala arsa satılık kiralık iş yeri daire 

bottom of page